oryginalne panewki iveco 99473771

Panewki w ofercie

W standardowej ofercie posiadamy pełen zakres części silnikowych do grupy Iveco/FTP/CNH. Ważnym ich elementem są panewki. W skład tej oferty wchodzą : panewki główne, panewki korbowe, pierścienie dystansowe oraz komplety panewek. Oczywiście oferujemy panewki oryginalne oraz zamienniki.

.Dlaczego oryginał

Z pewnością panewki oryginalne Iveco gwarantują wzorcowe i fabryczne parametry pracy elementów silnika. Dlatego staramy się oferować oryginalne panewki Iveco w jak najlepszych cenach. Gwarantuje to nie tylko najwyższa jakość – ale również najlepszą opłacalność tego typu rozwiązania.Niewątpliwie z tej perspektywy nasz oferta specjalnych cen jest bardzo interesująca. Warto to sprawdzić już dzisiaj.

oryginalne panewki iveco 8093882
oryginalne panewki do iveco

Wybrane pozycje

Niewątpliwie gama oryginalnych panewek Iveco jest bardzo szeroka. Ponieważ obejmuje ona zarówno wymiary nominalne (STD) jak i nadwymiary – nie sposób zaoferować jednorazowo wszystkie wersje. Dlatego w pierwszym kroku wybraliśmy zakres dostępnych na naszym magazynie i popularnych oryginalnych panewek Iveco. Prawdopodobnie dla tej grupy stworzyliśmy w tym momencie najlepsze ceny hurtowe na rynku, Ze względu na fakt, że panewki są podstawowym elementem każdego “remontu” silnika – to jest to ważna oferta. Tak dla Klientów Hurtowych jak i dla Klientów Detalicznych jest to najlepsza cena na oryginalne panewki Iveco. Najlepsza formą weryfikacji jest zamówienie tego produktu w naszej firmie. Można to zrobić telefonicznie (22 8111819) mailowo (info@dfe.pl) lub dla zarejestrowanych już Klientów DFE poprzez platformę sprzedaży on-line (www.dfei.pl)

Oryginał w cenie zamiennika

Reasumując – najlepszy i najpewniejszy produkt na rynku – oryginalne panewki do Iveco – oferujemy w cenach produktów “zamiennikowych”. I nie jest to żaden “podstęp” czy “niekompletna informacja”. Oczywiście towar jest oryginalnym produktem Iveco w oryginalnym opakowaniu Iveco. Posiada standardową 12 miesięczna gwarancję. Godne uwagi jest, że wszystkie te pozycje  dostępne są “od reki” na naszym magazynie. Oferta obejmuje wybrane pozycje – jednak rozwija się i cały czas powiększa. Jeśli w zestawieniu brak jest pozycji jaka Państwa interesuje – proszę wysłac zapytanie na info@dfe.pl. Jeśli podadzą Państwo 7 ostatnich numerów VIN pojazdu – sami dobierzemy dla Państwa prawidłowe panewki.

oryginalne panewki do iveco 2995574

Aktualne zestawienie oryginalnych panewek Iveco w naszej ofercie to :

Kliknij aby pobrać zestawienie PDF