QASPA zaciski hamulcowe
QASPA logo

Zaciski hamulcowe

to bardzo ważny element bezpieczeństwa pojazdu. Dlatego warto zwracać uwagę na jakość tego elementu. Godne uwagi są w tym względzie zaciski hamulcowe QASPA. Ponieważ QASPA to linia specjalizująca się w częściach do pojazdów ciężarowych i dostawczych – to zaciski hamulcowe obejmują dokładnie ten sam obszar

Zakres oferty

Ze względu na specjalizację gamy QASPA – oferta zacisków hamulcowych obejmuje głównie zastosowania do Iveco. Ponieważ z gamy Iveco najpopularniejsze są Daily – to do nich mamy najwięcej wersji zacisków. Oczywiście mamy również w ofercie inne zaciski – w tym do Fiat Ducato czy Renault Master. W związku ze współpracą Fiat z Citroen i Peugeot – zaciski hamulcowe Ducato w wiekszości pasują również do Jumper i Boxer.

Zacisk hamulcowy Master 4400100Q0D
Zacisk hamulcowy Iveco

Jakość zacisków

podobnie jak w gamie klocków czy tarcz hamulcowych – w gamie zacisków hamulcowych ogromną uwagę przykładamy do jakości produktu. W związku z charakterem pracy tego elementu – bardzo często narażony jest na bardzo zmienne temperatury i zanieczyszczenie. Dlatego jednym z ważniejszych elementów jest kwestia ochrony elementów ruchowych przed warunkami zewnętrznymi. W związku z tym szczególna uwagę przykładamy do jakości elementów gumowych – osłon i uszczelnień. Niewątpliwie ich prawidłowe działanie wydłuża czas “życia” i prawidłowego działania zacisków. Również bardzo kontrolujemy pasowania, wymiary  i obróbkę powierzchni elementów ruchomych.

Poziom cenowy

ponieważ główną zasadą towarzyszącą wszystkim produktom QASPA jest utrzymanie jakości w połączeniu z atrakcyjną ceną – stosunek ceny do jakości w zaciskach hamulcowych QASPA jest bardzo dobry. Niewątpliwie dużą zasługa jest tutaj ciągłe badanie i testowanie naszych rozwiązań w realnych warunkach pracy. Dlatego zawsze cenimy sobie uwagi naszych Klientów i uwzględniamy je w modyfikacjach naszych produktów. W związku z taka polityką możemy oferować 12 miesięczna gwarancje na nasze zaciski hamulcowe.Dzięki naszemu doświadczeniu, zapleczy technicznemu i wiedzy inżynieryjnej – udaje nam sie to przy zachowaniu bardzo atrakcyjnego poziomu cen.

Zacisk Iveco 42534120

Kliknij aby pobrać zestawienie zacisków QASPA