części do Vector V8

Oczywiście ważna częścią naszej oferty jest grupa części do silników przemysłowych i specjalnych (w tym VECTOR V8). Ponieważ ponad 25 lat temu zaczynaliśmy od sprzedaży silników Iveco – oferta części do nich jest nasza bardzo mocna stroną.

bloks ilnika Vector 504116336

Zastosowania

z pewnością jedna z mocnych stron grupy Iveco jest produkcja silników FTP. Prawdopodobnie są to jedne z najlepszych na rynku rozwiązań do zastosowań w transporcie, przemyśle oraz zastosowaniach specjalnych (w tym VECTOR V8). W związku z naszym doświadczenie na tym obszarze od wielu lat oferujemy części do silników tego segmentu. Ze względu na wieloletnie kontakty zarówno z rynkiem dealerów FTP, producentów podzespołów dla Iveco oraz niezależnych dystrybutorów części – nasze możliwości dostępu do części tego typu są duże.

 

Specyfika

części do zastosowań przemysłowych i specjalnych dystrybuowane są przez sieć FTP w sposób niezależny od sieci Iveco. Niewątpliwie istnieje zakres części zamiennych wspólnych dla obu tych sektorów. Bez wątpienia jednak z uwagi na charakter pracy i warunki – części części i rozwiązań jest specyficzna i zarezerwowana tylko dla segmentu zastosowań przemysłowych i specjalnych.

504037501 wires vector
wał korbowy Vector V8 504022670

Oryginały / OEM / Zamienniki

Ponieważ mamy świadomość warunków pracy i zastosowań tego typu silników oferujemy do nich przede wszystkim części oryginalne lub OEM (producenci podzespołów dla rynku oryginalnego). Oczywiście w tej ofercie znajdują się czasami sprawdzone zamienniki

VECTOR V8

z pewnością jednym z najpopularniejszych zastosowań jest gama silników VECTOR. Bez wątpienia stosowane są one na naszym rynku najczęściej w transporcie kolejowym. Dalego w naszej ofercie znajdują się podstawowe części dla tej gamy silników. Wydaje się, że najczęściej pytani jesteśmy o części do silników VECTOR V8. W związku z tym do tej gamy posiadamy sporo części na naszym magazynie

 

 

Głowica silnika Vector V8 504162554
cześci do Vectro V8

Na zamówienie

Ponieważ gama silników jest dość duża – sporo części jest „indywidualnych” dla danej wersji. Dlatego nie sposób mieć wszystko dostępne „od reki”. W przeciwieństwie do gamy „masowych” silników do ciężarówek – części do silników przemysłowych są oferowane w dużo mniejszych ilościach. W związku z tym czas realizacji zamówień na takie pozycje jest długi. Na pewno jednak jesteśmy w stanie zamówić i dostarczyć dowolna części do silników VECTOR V8.

Czasy dostaw

Ze względu na system „dystrybucji” oraz limitowany dostęp do pewnych pozycji przez FTP – czasy dostaw na pozycje spoza gamy „dostępnej” na magazynie są długie. Standardowo jest to około 6 tygodni – a w niektórych pozycjach nawet ponad 8. Niewątpliwie zdarzają się również pozycje – których dostawy są blokowane przez pewien czas ze strony producenta (szczególnie do VECTOR V8). Oczywiście w momencie zamówienia jesteśmy w stanie podać orientacyjny czas dostawy.

Tuleja cylindra Vector V8 504081913
Kompresor powietrza Vector V8 504293730

Gama podstawowa

Na pewno część części do silników VECTOR V8 jest uniwersalnych. Dlatego posiadamy ich grupę jako ofertę bazową. Godne uwagi jest , że sporo z nich posiadamy na stałe na magazynie. Przede wszystkim są to pozycje gdzie istnieje dostęp do części grupy OEM – tym samym gdzie ceny są najbardziej atrakcyjne. Niewątpliwie pozostałe pozycje z tej listy – staramy się na bieżąco mieć dostęp do ich aktualnych cen i dostaw.

 

Podsumowanie

Reasumując powyższe informacje – posiadamy ciekawą i dość dużą ofertę części do silników VECTOR V8. W związku z tym, że część pochodzi od producentów lub dostawców niezależnych – ceny są bardzo konkurencyjne. Niewątpliwie możemy na zapytanie wycenić i dostarczyć dowolne inne części do tych silników (o ile są dostępne na rynku). Dlatego zapraszamy wszystkich potencjalnych Klientów do sprawdzenia naszych możliwości w tym zakresie.

wtryskiwacz paliwa Vector V8 504170810

Zestawienie podstawowych pozycji do silników VECTOR V8 mozna pobrac tutaj